پاورپوینت اینترنت

دسته بندي : مهندسی » مهندسی کامپیوتر و IT
دانلود پاورپوینت اینترنت، 
در قالب ppt  و در 70 اسلاید قابل ویرایش.

توضیحات:
پاورپوینت اینترنت دارای 70 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی کامپیوتر) با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر می باشد.
مقدمه
باتوجه به تحولاتي كه بر اثر بكارگيري همه جانبه كامپيوتر و ارتباطات به خصوص در دو دهة اخير در كشورهاي پيشرفته بوقوع پيوسته، جهان وارد عرصة جديدي گرديده كه آنرا ً عصر اطلاعات ً مي نامند و براي حضور در اين عرصه و بهره گيري از امكانات آن بايد كلية جوامع خود را به فناوري اطلاعات (Information Technology) تجهيز نمايند.

   درحاليكه تمام مردم جهان امكان دسترسي به اينترنت را دارا مي باشند، استفاده كنندگان از اينترنت حدود10% جمعيت جهان را تشكيل مي دهند.
  85% از استفاده كنندگان از اينترنت در كشورهاي توسعه يافته يعني جايي كه 90% از كامپيوترهاي كه مستقيماً به اينترنت وصل هستند، قرار دارند.
  كل كامپيوترهاي كه در نيويورك مستقيماً به اينترنت وصل هستند، بيشتر از كل كامپيوترهاي متصل به اينترنت در آفريقا است.
    صد ميليون نفر از Hotmail (پست الكترونيك مايكروسافت) استفاده  مي كنند.
   در طي يك ماه، 9/31 ميليون نفر استفاده كنندة جديد به شمار مشتركين MSN (شبكه مايكروسافت) افزوده شده اند.
    در طي يك ماه، 2 ميليون نفر استفاده كنندة جديد به Hotmail افزوده شده اند.
   درحال حاضر در سراسر دنيا بيش از 35 ميليون نام اينترنتي يا به عبارتي Domain Name به ثبت رسيده است.
 درحاليكه در مورد تلفن تقريباً 75 سال طول كشيد تا 50 ميليون نفر از آن استفاده كنند، شبكة جهاني اينترنت طي 4 سال توانست اين تعداد استفاده كننده را به خود اختصاص دهد.
     شايان ذكر است كه 7327 زبان رسمي شناخته شده يا زبان محلي در 191 كشور دنيا وجود دارد، كه نزديك به 2000 مورد آن سيستم نگارشي دارند. به همين منظور سايتهاي مخصوصي تحت عنوان ً فرهنگ لغات ً ايجاد و اطلاع رساني مي نمايند، كه از بين تمامي سايتها، سهم كشور ايران اندكي بيشتر از صفر و تقريباً قابل صرفنظر كردن است.
اينترنت چيست؟ 
بزرگترين و عموميترين شبكه أي است كه از ارتباط و اتصال ميليونها كامپيوتربا يكديگر از طريق خطوط مخابراتي نظير تلفن, آنتنهاي ماهواره أي, كابلهاي فيبر نوري و0000 به وجود آمده است و شبكه أي جهاني است كه بدون هيچ مديريت مركزي خدمات گوناگون خود را ارايه مي دهد. به طور خلاصه و در يك كلام, اينترنت مادر همه شبكه هاست ومحيط يكپارچه و جديدي را براي در دسترس گذاشتن اطلاعات در سطح جهان به وجود آورده است.   مهمترين فناوري در اينترنت ارتباط بين كامپيوترها و شبكه ها از طريق يك قرارداد(protocol) مي باشد. مجموعه اصلي پروتوكلهايي كه اين تعامل را در ميان كامپيوترها ممكن مي سازد, به پروتوكل نظارت بر انتقال/ پروتوكل اينترنت TCP/IP=Transmission control protocol/Internet Protocol مشهور است.
و...
دسته بندی: مهندسی » مهندسی کامپیوتر و IT

تعداد مشاهده: 97 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: ppt

تعداد صفحات: 70

حجم فایل:2,258 کیلوبایت

 قیمت: 21,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی:
    ppt: نوع فایل
    سایز:2.20 MB
    تعداد اسلاید:70